שירותי אנטי ספאם ואנטי וירוס – פתרון לבעיית דואר זבל

אם אתם רואים הודעה זו, כנראה לא מותקן בדפדפן שלכם תוסף התוכנה פלאש.

שירותי אנטי ספאם ואנטי וירוס – פתרון לבעיית דואר זבל

כולנו מודעים לסכנות הרבות להן חשופים מחשבים המחוברים לאינטרנט ולרשתות אחרות. דואר הזבל או בשמו המוכר "ספאם" (spam), מגיע אל תיבת הדואר של כל אחד מאיתנו. לבד מהיותו מטרד אמיתי מהווה דואר הזבל איום ממשי על עבודתם התקינה של מערכות המחשוב בחברה. שרת הדואר המוצף מידי יום בדואר spam, ובו וירוסים קטלניים, עלול להיפגע בצורה קשה ואף  לקרוס. קריסתו של השרת תגרור אחריה שרשרת לא נעימה של תקלות ואובדן משאבים, זמן וכסף. מטרת שירותי האנטי spam והאנטי וירוס שלנו בחברת Control-it היא למנוע את זאת.


לעיתים נראה דואר הזבל כהודעה לגיטימית המגיעה, לדוגמה, מחברה פיננסית ידועה, אך למעשה ייתכן שזהו דואר הטומן מלכודת ואפילו ניסיון לתרמית או להונאה כספית.  תפקידה של מערכת האנטי spam שלנו הוא לזהות, להתריע, לחסום ולסנן כל דואר מזיק- דואר זבל פשוט או  spam הכולל וירוסים שונים, תולעים ודואר זבל מסוג  'phishing'.  למערכת אנטי spam  ישנה חשיבות ראשונה במעלה ביצירת מנגנוני התרעה טובים, בהגנה על רשת המחשבים בחברה ובויסות וחסימה יעילים מפני דואר מזיק.


שירותי האנטי וירוס והאנטי spam שלנו בחברת Control-it אינם מצריכים התקנה ותחזוקה של חומרה. שירותים אלה כוללים: מסנן דואר זבל, עדכון אוטומטי וקבוע,  דו"ח יומי לכל משתמש במערכת על המיילים שסוננו, גישה חופשית ל-Quarantine , מנועי אנטי וירוס מתקדמים,  Content Filtering- סינון תלויי קבצים ותוכן, ממשק ידידותי ונוח המותאם למשתמש הקצה, הפחתת העומס על קווי האינטרנט, וגיבוי מוחלט במקרה בו שרת הדואר נופל.