אבטחת רשתות

אם אתם רואים הודעה זו, כנראה לא מותקן בדפדפן שלכם תוסף התוכנה פלאש.

אבטחת מידע -אבטחת מערכות מידע

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ועולם המחשבים הופך מתוחכם יותר ויותר, כך מתרבים איומים. למעשה, מאז שנות ה-90 חשופות מערכות המחשב השונות, כמו גם המחשב הבודד, בפני איומים קשים, מורכבים וחמקמקים הרבה יותר מאילו שהכרנו בעבר. ישנן היום חברות אבטחת מידע ושירותי מחשוב גדולות ומוכרות, המספקות פתרונות אבטחת מידע שונים ומגוונים – הן ברמת התוכנה והן ברמת החומרה.  

פתרונות אבטחת מידע מורכבים ודורשים ידע והבנה של טכנולוגיות ומערכות רבות. חברות ועסקים רבים קשורים לאינטרנט ולרשתות אחרות-  לסניפי עסקים שונים, לחברות בת ולגורמים חיצוניים אחרים. ישנן רשתות הפרושות על פני הגלובוס כולו. מורכבותן של הרשתות הופכת את האבטחה ואת פתרונות אבטחת המידע למורכבים אף יותר. חברת Control-it המספקת שירותי אבטחת מידע מקצועיים, תדאג לטפל בכל ההיבטים של אבטחת מערכות המידע של החברה שלכם, ותבנה עבורכם תכנית אבטחה שתענה על כל הצרכים המיוחדים של החברה, כולל יעוץ ראשוני עם מומחה אבטחת מידע.

ישנן מספר דרכים מרכזיות המאפשרות אבטחת מערכות מידע: שימוש בשיטות הצפנה של מידע שנשלח ומניעת גישה אל המערכת לגורמים המהווים איום. הצפנה זו דורשת כי תתאמו מראש עם הצד המקבל את המידע כדי שיוכל מאוחר יותר לקרוא אותו. מוצר אבטחה נוסף ומהמוכרים והפופולאריים ביותר בשוק הוא FIREWALL, המשמש מעין קיר הגנה מפני חדירתם של גורמים מאיימים. FIREWALL הוא שרת או התקן פיזי דרכו עוברת התקשורת מהרשת החוצה ולהפך. דרך נוספת להתמודד עם איומים של חדירה אל הרשת וקבלת מידע נגוע מגורמים מתחזים היא לנסות לברר את זהותם של הגורמים המנסים לתקשר עם הרשת. את הזהות ניתן לברר באמצעות זיהוי משתמש על-ידי סיסמה או באמצעות זיהוי המחשב על-ידי שימוש בחתימה דיגיטאלית. חתימה דיגיטאלית היא רצף מוצפן של ספרות המשמש כקוד הזיהוי של המחשב ומזהה אותו. דרך נוספת המאפשרת אבטחת מערכות מידע היא באמצעות VPN "רשת וירטואליות פרטית". שיטה זו מתאימה לחברות וארגונים גדולים הרוצים להגן על המידע היקר שלהם. בשיטה זו כל התקשורת עוברת דרך הרשת הפרטית בצורה מוצפנת ומאובטחת. בטכנולוגיה זו ישנם מעין שערי כניסה לרשת המקומית, דרכם עובר המידע אל הרשת וממנה. המידע העובר מהרשת הוא, כמובן, מידע מוצפן. בשיטה זו ישנו פרוטוקול נפוץ המכונה IPsec IP security, הכולל טיפול היקפי בנושאי אבטחה שונים, במטרה לצור חסינות גבוהה מאוד בפני התקפות שונות. חברת Control-it, תדאג להתאים את שיטת האבטחה לאופי הארגון  שלכם.
בשל מורכבותו של נושא אבטחת המידע, עליכם להפקידו בידיים נאמנות, מנוסות ומקצועיות. Control-it  מספקת פתרונות אבטחת מידע של היצרנים המובילים בשוק. ל- Control-it צוות מקצועי בעל ניסיון רב בנושאי אבטחת מידע שישמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה. אל תפקידו את המידע היקר שלכם בידיים לא נאמנות, אל תסמכו על חברות אבטחת מידע לא מוכרות.